X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

 

روش طبیعی انتخاب جنسیت فرزند : دختر می خواهید یا

پسر.....؟؟!!!!


 

 روش هائی را  که خانواده ها با این روشهای خانگی به احتمال 80 درصد به فرزند دلخواه خود خواهند  رسید. در این باره.. رزیم غذائی.. شست شوی وازن و زمان تخمک گذاری را مورد توجه قرار میدهد.

برای اینکار  مهمترین عامل  زمان تخمک گذاری میباشد:  زن برای اینکه بتواند.. زمان تخمک گذاری خود را بطور دقیق  تعیین کند.. باید هر روز دمای بدن خود را انداه گیری و یادداشت کند.
 

تا روزی که دمای بدن او 5/0 تا یک درجه افزایش پیدا کند.


آن  روز روز تخمک گذاری است. در صورتی که لقاح  تا 48 ساعت قبل از تخمک گذاری انجام شود.. 80 درصد احتمال  دارد که فرزند دختر شود  و در صورتی که  این اتفاق  درست همزمان با تخمک گذاری انجام گیرد.. 80 درصد احتمال پسر دار شدن وجود دارد.

 دختر دار شدن..مستلزم استفاده از غداهای حاوی کلسیم و منیزیوم است.. و پسردار شدن.. هم منوط  به خوردن موادی است که میزان سدیم و پتاسیم بیشتری دارد.

در روش طبیعی انتخاب جنسیت ... اگر در دو تا سه ماه پیش از تصمیم به بارداری..(  بخصوص ماه آخر).. ازشیر.. فرآورده های لبنی.. ماهی.. کلم..کدو.. خاویار.. بادام.. جوانه گندم.. فلفل سبز.. و کا کائو استفاده شود.. احتمال دختر دار شدن زیاد میشود 
 و اگر  از غذاهای شور..موز..خرما .

. هویج.. سیب زمینی.

 

جگر.. گوشت.. و تخم مرغ استفاده گیرد.. احتمال پسر دار شدن بالا میرود.


 روش دیگر اینست : بطوری که اگر قبل از لقاح درون واژن.. با محلولی از سرکه سفید..رقیق شده شست شو داده شود.. فرزند احتمالی دختر است.. و اگر اینکار با محلول رقیق شده جوش  شیرین همراه باشد احتمال تشکیل جنین پسرزیاد میشود.. زیرا که باعث تغییر ph  محیط می شود.

  همچنین... تحقیقات نشان میدهد.. که رزیم غذائی چرب همراه با مواد قندی کمتر نیز احتمال پسر دار شدن را زیاد میکند.

گفتنی است.. که نزاد سیاه ..بچه دار شدن در سن بالای 30 سالگی.. تفاوت سنی زیاد بین زن و مرد آب و هوای گرم.. استرس..

 آلوده کننده های محیطی و مصرف سیگار احتمال دختر دار شدن را زیاد میکند

 

روش مصنوعی( آزمایشگاهی)  تعیین جنسیت فرزند

 

 در حال حاضر 65 مرکز در دنیا روی انتخاب جمس جنین کار میکنند .. با اینحال متخصصین علم زنتیک..روشهای آزمایشگاهی

مانند PGD   را  فقط برای زوجهائی که دارای مشکلات زنتیکی هستند پیشنهاد میکنند  و لیکن از سوئی در چین که کشوری  تک فرزندی  است  دیده میشود که احتمال دارد در سالهای آتی تعداد پسران بیشتر از دختران باشد.. و این تعادل  جمعیت را به هم خواهد زد..از این رو این از آن دسته سوالاتی است که بشر تا چه حد  میتواند  با دستکاری در روند تولید مثل در نظام طبیعت  دخالت کند؟
.